Video animācijas
baneri

Kāpēc video animācijas sociālajiem tīkliem ir labākā stratēģija jūsu sociālajām platformām?

Redze ir mūsu dominējošā sajūta, kas aizņem pusi no mūsu smadzeņu resursiem. 65% cilvēku mācās vizuāli, jo 90% no mūsu smadzenēm uztvert informāciju vizuāli. Un vizuālā informācija tiek apstrādāta 60 000 reižu ātrāk nekā teksts. Šo iemeslu dēļ sociālajos medijos ir notikusi neizbēgama pāreja uz vizuālo saturu. Animēts video ir saistošs instruments, kas var palīdzēt jūsu zīmolam pastāstīt tā stāstu. Pašlaik Facebook vidēji katru dienu iegūst vairāk nekā 4 miljardus video skatījumu.

video-animacijas

Šeit ir daži statistikas dati, kas var jums likt mārketingā izmantot vairāk video:

Kāpēc animēts video?

Tā kā tik daudz videoklipu cenšas piesaistīt skatītāju uzmanību, uzņēmumiem kļūst grūti palikt uzmanības centrā. Animēts video palīdzēs jums noturēt skatītāja uzmanību. Būs daudz eksperimentu, lai noskaidrotu, kādi video darbojas dažādās situācijās. Kad būsiet atklājuši, kas darbojas vislabāk jūsu zīmolam, tad video tiks vairāk izmantoti potenciālo pirkumu ģenerēšanai un jaunu klientu piesaistei.
video-animacijas

Ir vairāki iemesli, kāpēc video animācijas izstrāde darbosies labāk nekā cita veida vizuālie materiāli:

Kā izmantot animētu video savā sociālo mediju stratēģijā?

Lai jūsu video stratēģija būtu veiksmīga, jums jāpatur prātā vairākas lietas.

video-animacijas

Veidojiet savus videoklipus
īsus

Īsi video strādā īpaši labi Facebook. Tie parasti ir gandrīz 10 reizes īsāki nekā YouTube video. Tasty by BuzzFeed ir lielisks piemērs tam, kā īsi videoklipi Facebook var būt ārkārtīgi veiksmīgi. Tie ir īsi, izklaidējoši un iesūc skatītāju jau no pirmās sekundes.

Paturiet prātā automātisko atskaņošanu

Ziņu plūsmā esošie videoklipi tiek atskaņoti automātiski. Kā video veidotājam jums vajadzētu spēt piesaistīt cilvēku uzmanību jau no pirmā kadra. Atcerieties arī, ka ziņu plūsmā esošie videoklipi tiek atskaņoti klusi. Viņiem jāpiesaista uzmanība bez skaņas. Šajā sakarā animācija varētu darīt brīnumus.

Lieciet cilvēkiem justies labi par sevi

Ja vēlaties iegūt vairāk kopīgošanas un atzīmju “patīk” jūsu video, padariet to pievilcīgu auditorijai. Cilvēki savās sociālo tīklu platformās dalās ar lietām, kas liek viņiem labi izskatīties citu cilvēku priekšā.
Labs piemērs ir Facebook draugu jubilejas videoklipi. Tie lieliski iekļaujas kontekstā un ir saistīti ar laimi!

Izmantojiet dažāda veida videoklipus dažādos multivides kanālos

YouTube ir paredzēts, lai izglītotos, Facebook ir vairāk personisks pieskāriens. Twitter ir lieliski piemērots, lai iesaistītos diskusijās ar citiem, bet Snapchat paredzēts, lai piesaistītu sev uzmanību. Lai maksimāli izmantotu savus videoklipus, dažādiem kanāliem būs jāizmanto dažāda veida videoklipi. Animācija ļauj eksperimentēt un noskaidrot, kurš veids vislabāk atbilst jūsu zīmola mārketingam.

socilie-tikli

Mēģiniet animēt cita veida saturu

Lai gan video ir lielisks materiāls sociālajiem tīkliem, tam noteikti nevajadzētu būt vienīgajam vizuālajam materiālam, ko kopīgojat savos sociālajos medijos. BuzzSumo pētījums atklāj, ka vislielāko daļu var iegūt arī infografikas, “Kāpēc” ziņas un saraksti.
Video ir spēcīgs mārketinga rīks, un animācija ir populārs video veids, kuru nevēlaties palaist garām. Animācija var būt tieši tā lieta, kas jūsu uzņēmumam nepieciešama, lai iegūtu skatītājus un atzīmes “patīk”.
Animācijas uzrunā auditoriju un tirgo emocijas!

atgriezties