reklāma jāatjauno

Reklāma jāatjauno

Reklāmas kampaņas ir svarīgas, lai sasniegtu īstos cilvēkus jūsu uzņēmumam. Tās ir nepieciešamas, ja uzņēmums vēlas, lai tā produkti un pakalpojumi tiktu pamanīti.

Tomēr ne visas mārketinga kampaņas ir vienādas. Dažas tiek izmantotas, lai panāktu zīmola atpazīstamību plašākai auditorijai, savukārt citas pārdod konkrētu pakalpojumu vai informē esošos klientus par produktu jaunumiem. Jūsu uzdevums ir izvēlēties pareizo mārketinga kampaņu atbilstoši uzņēmuma mērķiem.

Neatkarīgi no tā, vai esat tikko sācis uzņēmējdarbību, vai arī uzņēmējdarbībā darbojaties jau vairākus gadu desmitus, vienmēr ir svarīgi, lai jūsu reklāma būtu svaiga un jauna. Lai gan jūsu vēstījums var palikt nemainīgs, vienmēr pienāks brīdis, kad jums būs jāpārdomā savi reklāmas baneri.

Vai tos vajadzētu nomainīt? Vai reklāmas baneris ir “izgājis no modes”?

Iedomāsimies, ka esat izveidojuši veiksmīgu reklāmas baneri, un pirmajā nedēļā klikšķu skaits ir iespaidīgs, taču pēc divām nedēļām baneris ir veicinājis tikai pāris klikšķus.

Kāpēc tā?

Atbilde ir pavisam vienkārša – visi, kas bija ieinteresēti, jau noklikšķināja uz šī banera! Katrai interneta vietnei ir savi pastāvīgie lietotāji, kas mājaslapu apmeklē regulāri. Tātad tie, kurus jūsu reklāma uzrunāja, uz to noklikšķināja pirmajā nedēļā, tāpēc nākamajām nedēļām palika vien tie apmeklētāji, kas portālu apmeklē reti vai, kas mājaslapā iegāja pirmo reizi.

Lai cik veiksmīga būtu jūsu reklāmas kampaņa, tā regulāri ir jāatjauno!