tālruņa numurs un adrese banerī?

Kad tālruņa numurs un/vai adrese jāpublicē reklāmas banerī?

Interneta reklāma ir unikāla ar to, ka tā var aizvest lietotāju tieši uz mērķlapu, kur viņu var pārliecināt par uzņēmuma produkta vai pakalpojuma nepieciešamību.

Mēs nevaram sagaidīt, ka kāds mēģinās izlasīt sīkā drukā raksto kontaktinformāciju vai pēdējā kadrā “ķers” tālruņa numuru, lai mēģināt to norakstīt. Bet tomēr – ir reizes, kad šāda prakse ir pieņemama vai pat nepieciešama!

Ja jūsu uzņēmums piedāvā saīsināto tālruņa numuru, kas sastāv no 3 līdz 4 cipariem, pastāv iespēja, ka lietotāji šo numuru labāk atcerēsies. Varbūt vēl kāds atceras 1188 reklāmas?

Ja reklāmas mērķis ir veicināt jūsu lietotājus zvanīt un tehnsiki spējat nodrošināt tehnisko risinājumu, kad reklāmas baneri spēj nodrošināt tiešā zvana iespēju, ja tā tiek rādīta mobilajās ierīcēs.

Savukārt adresi var norādīt, ja atrašanās vieta ir zināma praktiski visiem lietotājiem vai ja tā ir unikāla, tādējādi šo unikālo atrašanās vietu var viegli atcerēties. Piemēram, kā tas bija gadījumā ar Jūrmalā esošo restorānu “36 līnija”. Vai arī atrašanās vieta vien ir to vērta, lai to apmeklētu.

Vēl viens gadījums, kad tas var būt noderīgs, ir tad, ja ir mainīta atrašanās vieta un reklāmas mērķis ir informēt lietotājus par tās maiņu.

Ja kaut kādu iemeslu dēļ nav mērķlapas, uz kuru banerim vest.